• boksen-vrouw_0.jpg
 • jitae sport taekwondo spg 2.jpg
Nieuws
 
Gratis proefmaand taekwondo en boksen!

 

Sporten, iedereen weet dat het goed voor je is maar toch bewegen we met z’n allen te weinig. Tijd om daar verandering in te brengen! Daarom biedt ik jou een gratis proefmaand boksen of taekwondo aan! En wordt je lid van onze club in september of oktober dan betaal je zelfs geen inschrijfgeld!!

 

Waarom moet je sporten?

Er zijn genoeg redenen waarom sporten, en bewegen in het algemeen gezond zijn. Ten eerste verbrand je calorieën tijdens het bewegen. Dit draagt bij een gezond gewicht. Daarnaast verbeter je je conditie vooral als je intensief beweegt. Als je hebt gesport ben je ‘s avonds ook vaak eerder moe waardoor je beter slaapt. Dit heeft ook weer vele voordelen. Waaronder dat je je fitter en energieker voelt.

 

Geef mij 10 redenen waarom ik bij Jitae zou gaan sporten!

 • Ik help je fit te worden en je conditie te verbeteren;
 • Ik besteed aandacht aan sociale omgangsvormen en pesten;
 • Ik werk volgens een uitgebalanceerd trainingsprogramma, dit voorkomt blessures;
 • Ik zorg voor persoonlijke aandacht en betrokkenheid;
 • Tijdens mijn trainingen leer ik je beter voor jezelf op te komen en wordt je zelfverzekerder;
 • Bij mij is iedereen welkom; jong, oud, met gedragsproblematiek of gehandicapt;
 • Ik kan je zowel trainen in clubverband, in kleine groepjes of persoonlijk;
 • Als rijks erkend en professioneel trainer leer ik je de fijne kneepjes uit de sport maar juist ook van de straat;
 • Ik werk samen met fysiotherapeut Erik Stoutjesdijk;
 • Maar bovenal sta ik voor respect, verdraagzaamheid, gezelligheid en toewijding!

 

Wil je meer informatie? Stuur mij een email op Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. doe vrijblijvend, onaangekondigd en gratis mee met één van onze groepslessen. Wordt je lid van onze club dan betaal je in september en oktober zelfs geen inschrijfgeld ter waarde van 18,95! Dat scheelt! Ik zie je graag terug bij Jitae in Gouda of Waddinxveen!


Met sportieve groet,

Dico Hoogeveen, trainer

 

PS in september trainen wij nog heerlijk buiten, per 1 oktober weer binnen

 

 
 
Copyright © 2016 Jitae