• 2019 jitae verjaardagstraining 17 mei.jpg
  • jitae jubi 4.jpg
Nieuws
 
Vrienden en vriendinnen Trainingen

 

In februari en maart organiseert Jitae weer de vrienden en vriendinnen trainingen, onze jaarlijkse ledenwerfactie voor jullie en door jullie........

 

Nieuwe leden zijn belangrijk voor het voortbestaan van onze club. Heb je vrienden of vriendinnen die kennis willen maken met jouw sport? Aarzel niet om ze mee te nemen naar jouw lesuuur. Ervaring is niet vereist. Wel een gezonde dosis doorzettingsvermogen! Natuurlijk doe ik mijn uiterste best om een leuke les te verzorgen. En willen onze gasten na 2 GRATIS proeflessen lid worden dan ligt er een leuke attentie klaar voor jou als lid. Inmiddels hebben al onze jeugdleden een ledenwerfpakket gekregen om uit te delen en zijn de eerste aanmeldingen binnen!

 

Weet je ook iemand? Nodig ze vrijblijvend uit of stuur een email naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. . Ik help ze graag!

 

met sportieve groet,

 

Dico Hoogeveen

 

 

 

 
 
Copyright © 2016 Jitae